Fiberdyna Fritab Minivik UtomhusFlower
375 kr
299 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Flower
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
Fiberdyna Minivik från Fritab. Dyna med fibervadd svept runt polyeterkärnan för extra mjuk komfort.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Bomull/Polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x53x47 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Bomull/Polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x53x47 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 301,08 |
| Färg | Flower |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 530 mm |
| Mått | 53x50 cm |
| Bredd | 500 mm |
| Material | Bomull/Polyester |
| Serie | Standard |
| Typ | Fiberdyna |
| EAN-nr | 7331889301081 |

