Hammockdynor Fritab Hög Flock Utomhus

Hög Flock Utomhus

Beskrivning
- Fyllning: Riven/skuren polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 56x78x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Tjocka sköna dynor som passar perfekt till min hammock som är 30 år gammal.
Inget verkar kunna konkurrera med orginalDynerna från 2006. Dessa nya dynor var mycket bra och fina. Dock tunna, små till måtten och undermålig för stålhammoksits.
Bra material, snabb leverans!
Precis de färger jag förväntat mig.
Fint mönster, bra material och sköna dynor. Bra med snören så att dynorna kan knytas fast i hammocken.
Bra och sköna dynor. Samma modell som jag haft tidigare. Missnöjd med frakten som, enligt uppgift vid beställning, skulle gå till utlämningsställe. Men sedan får jag ett sms där det står att de kommer lämnas hemma vid en tidpunkt där jag inte kan närvara.
Tyckte dom såg fina ut på nätet och det var dom även i verkligheten
Fina dynor. Passade perfekt.
Jätte bra passade och vi är hel nöjda !
Det är så fina,älskar de 🥰
Precis den färgen jag ville ha. Både sköna att sitta o att ligga på.
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 117,52 |
| Färg | Sand |
| Material | Polyester/bomull |
| Typ | Hammockdynor |
| Djup | 560 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Mått | 168x78 cm |
| Bredd | 1680 mm |
| Serie | Flock |
| EAN-nr | 7331889117521 |
