Hammockdynor Fritab Låg Flock Askgrå
Rek. pris 2 290 kr
1 599 kr
Se priset!

Låg Flock Askgrå
1 599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hammockdynor med låg rygg från Fritab. Flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort. Setet består av tre dynor och två sidokuddar.
Varumärke
FritabBeskrivning
Hammockdynor med låg rygg från Fritab. Flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort. Setet består av tre dynor och två sidokuddar.
Mått
- Bredd: 55 cm
- Rygghöjd: 56 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Tjocklek: 12 cm
Specifikationer
- Fyllning: Riven/skuren polyester
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Bredd: 55 cm
- Rygghöjd: 56 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Tjocklek: 12 cm
Specifikationer
- Fyllning: Riven/skuren polyester
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Hans- SöderVerifierad köpare
för 2 år sedanDynorna var helt som jag förväntade mig, tjocka och stadiga. Visserligen är vi i slutet av säsongen och jag har inte använt dem så mycket. Är helt övertygad om att jag inte kommer att ångra köpet!
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 116,34 |
| Färg | Askgrå |
| Höjd | 560 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Standard |
| Produkttyp | Hammockdynor |
| Bredd | 1680 mm |
| Djup | 500 mm |
| Mått | 168x56 cm |
| EAN-nr | 7331889116340 |
