Positionsdyna Fritab Canyon Textiléndyna Utomhus
fr.520 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Canyon Textiléndyna Utomhus
520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Textiléndyna Canyon från Fritab. Dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Textiléndyna Canyon från Fritab. Dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 46x55/85x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 46x55/85x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
NisseVerifierad köpare
för 2 år sedanElegant och välgjort
+ Elegant och välgjort
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Höjd | 850 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Fåtöljdyna |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 500 mm |
| Mått | 85x46 cm |
| Färg | Blå, Bordeaux, Svart |
