Positionsdyna Fritab Canyon UtomhusGranitgrå
Rek. pris 1 095 kr
986 kr
715 krSpara 27 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Granit

Canyon Utomhus
Granitgrå
715 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Positionsdyna Canyon från Fritab. Dyna tillverkad i Dralon med nackkudde. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Positionsdyna Canyon från Fritab. Dyna tillverkad i Dralon med nackkudde. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x75x48 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x75x48 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Magnus HVerifierad köpare
för 1 år sedanSittvänliga, snygga och mkt bra kvalité till ett bra pris!
Hans CVerifierad köpare
för 1 år sedanBra kvalitet och passform.
+ Bra kvalitet
- Inget
BirteVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga och funktionella
Mikael CVerifierad köpare
för 2 år sedanMotsvarade förväntningen på dynan.
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 707N,68 |
| Färg | Granit |
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Mått | 75x50 cm |
| Bredd | 500 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Typ | Positionsdyna |
| EAN-nr | 7331889707685 |
