Positionsdyna Fritab River BoxsyddBlanco
Rek. pris 995 kr
949 kr
716 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Blanco
textilimpregneringMöbelvård Venture Home Bold Textilimpregnering för Utemöbler och Trädgårdsmöbler
685 krtextilrengöringTextilrengöring Venture Home Bold
425 kr
River Boxsydd
Blanco
716 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dyna i kraftig Dralon/Akryl (90%) och Linne textil(10%) med en miljövänlig coating som gör att dynan är vattenavvisande. Fibervadd svept runt en polyeterkärna för mjuk komfort. Boxsydd med nackkudde, 8cm tjock
Varumärke
FritabBeskrivning
Dyna i kraftig Dralon/Akryl (90%) och Linne textil(10%) med en miljövänlig coating som gör att dynan är vattenavvisande. Fibervadd svept runt en polyeterkärna för mjuk komfort. Boxsydd med nackkudde, 8cm tjock
Specifikationer
- Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: 90% Dralon, akryl/10 % Linne
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x75x48cm
- Oeko-Tex-certifierad standard 100
- Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: 90% Dralon, akryl/10 % Linne
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x75x48cm
- Oeko-Tex-certifierad standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 709,177 |
| Färg | Blanco |
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Mått | 75x50 cm |
| Bredd | 500 mm |
| Material | Dralon/Akryl/Linne |
| Serie | River |
| Typ | Positionsdyna |
| EAN-nr | 7331889632352 |
