Positionsdyna Fritab River
fr.894 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

River
894 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dyna i kraftig Dralon/Akryl (90%) och Linne textil(10%) med en miljövänlig coating som gör att dynan är vattenavvisande. Fibervadd svept runt en polyeterkärna för mjuk komfort. 8cm tjock
Varumärke
FritabBeskrivning
Dyna i kraftig Dralon/Akryl (90%) och Linne textil(10%) med en miljövänlig coating som gör att dynan är vattenavvisande. Fibervadd svept runt en polyeterkärna för mjuk komfort. 8cm tjock
Specifikationer
- Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: 90% Dralon, akryl/10 % Linne
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x75x48cm
- Oeko-Tex-certifierad standard 100
- Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: 90% Dralon, akryl/10 % Linne
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x75x48cm
- Oeko-Tex-certifierad standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Produkttyp | Positionsdyna |
| Material | Dralon/Akryl/Linne |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | River |
| Djup | 480 mm |
| Mått | 75x50 cm |
| Färg | Blanco, Grå |
