Positionsdyna Venture Home Fura Utomhus
345 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En mjuk Dyna med fokus på komfort och stil som är anpassad till våra stapelbara stolar. Våra sköna dynor gör det bekvämt att njuta länge vid matbordet. På baksidan av dynan finns remmar som håller dynan på plats. Praktiskt, inbjudande och bekvämt - vad mer kan man önska?
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En mjuk Dyna med fokus på komfort och stil som är anpassad till våra stapelbara stolar. Våra sköna dynor gör det bekvämt att njuta länge vid matbordet. På baksidan av dynan finns remmar som håller dynan på plats. Praktiskt, inbjudande och bekvämt - vad mer kan man önska?
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 3104-301 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 5,5 cm |
| Längd | 94 cm |
| Material | Bomullsfiber/Skum/Polyester |
| Serie | Fura |
| Produkttyp | Positionsdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 41 cm |
| EAN-nr | 7350133232421 |



