Positionsstolsdyna Venture Home Cushion
Pris/frp 1 890:-
fr.315 kr/stSe priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolsdyna från Venture Home. Anpassad för fällbara stolar. På baksidan finns det två hängen som hjälper dynan att hålla sig på plats ordentligt.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Stolsdyna från Venture Home. Anpassad för fällbara stolar. På baksidan finns det två hängen som hjälper dynan att hålla sig på plats ordentligt.
Dokument
Recensioner
Louise RVerifierad köpare
för 2 år sedanJag tycker dynan är jättesnygg i tyget och är nöjd!
+ Väldigt snyggt tyg
- Hade önskat att man kunde fästa den i stolen upptill också. så
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Höjd | 55 mm |
| Längd | 1160 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Cushion |
| Produkttyp | Dynor |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 460 mm |
| Mått | 46x116 cm |
| Färg | Blå, Brun, Grå, Ljusgrå, Mörkgrå, Röd, Svart |
