Positionsstolsdyna Venture Home Fura
Pris/frp 2 745:-
915 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Positionsstolsdyna Fura från Venture Home. Stolsdyna i robust seglarstil och blå kulör. Perfekt till dina utemöbler! Denna artikel säljs i 3-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Positionsstolsdyna Fura från Venture Home. Stolsdyna i robust seglarstil och blå kulör. Perfekt till dina utemöbler! Denna artikel säljs i 3-pack.
Dynan är försedd med snören på sidan, med dessa till hjälp kommer dynan hålla sig på plats. Dynan är något tjockare för extra komfort. Njut ordentligt av sommarens alla stunder!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1304-322 |
| Färg | Blå |
| Höjd | 55 mm |
| Längd | 1160 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Fura |
| Produkttyp | Dyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 460 mm |
| EAN-nr | 7350107080140 |





