Ryggdyna Fritab IB Utomhus
fr.389 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

IB Utomhus
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
Ryggdyna IB från Fritab är en dyna med avtagbar klädsel och fylld med riven fiber för mjuk komfort.
Information
Fyllning: Riven fiber
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Fyllning: Riven fiber
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Avtagbar Klädsel | Ja |
| Höjd | 400 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Royal |
| Produkttyp | Ryggdyna |
| Bredd | 570 mm |
| Certifiering | Oeko-Tex-certifierad standard 100 |
| Mått | 40x57 cm |
| Färg | Brun, Grå, Ljusgrå |

