Ryggdyna Fritab Isolde Royal
fr.576 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Isolde Royal
576 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Isolde ryggdyna water repellent med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Avtagbar klädsel, Boxsydd, 20 cm tjock
Varumärke
FritabBeskrivning
Isolde ryggdyna water repellent med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Avtagbar klädsel, Boxsydd, 20 cm tjock
Specifikationer
- Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: 86% Polypropylen/14% polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 65x40 cm
Oeko-Tex-certifierad standard 100
- Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: 86% Polypropylen/14% polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 65x40 cm
Oeko-Tex-certifierad standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Serie | Isolde |
| Produkttyp | Ryggdyna |
| Bredd | 650 mm |
| Djup | 450 mm |
| Mått | 65x45 cm |
| Färg | Beige, Beige/Beige |
| Material | 100%-polypropylen, 86%-polypropylen, 14%-polyester |
