Ryggdyna Fritab Julia Utomhus
fr.289 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Julia Utomhus
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
En ryggdyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 63-68x38 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 63-68x38 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Tjocklek sittdyna | 16 cm |
| Färg | Beige, Ljusgrå, Taupe |
| Höjd | 38 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Julia |
| Produkttyp | Ryggdyna |
| Bredd | 68 cm |

