Ryggdyna Fritab Lotta Utomhus
fr.279 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Lotta Utomhus
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
En ryggdyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 58-63x38 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 58-63x38 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Tjocklek sittdyna | 16 cm |
| Färg | Beige, Grå, Ljusgrå, Taupe |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Lotta |
| Produkttyp | Ryggdyna |
| Höjd | 38 cm |
| Bredd | 63 cm |

