Sittdyna Comfort Garden Jenny UtomhusSvart
Rek. pris 299 kr/st
Pris/frp 298:-
149 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sittdyna Jenny från Comfort Garden. För att utöka komforten i den redan sköna fåtöljen kan du komplettera med en sittdyna. Det är ett utmärkt sätt att få ett stabilt och bekvämt sittande och som låter dig njuta extra länge i dina fantastiskt sköna utemöbler.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Sittdyna Jenny från Comfort Garden. För att utöka komforten i den redan sköna fåtöljen kan du komplettera med en sittdyna. Det är ett utmärkt sätt att få ett stabilt och bekvämt sittande och som låter dig njuta extra länge i dina fantastiskt sköna utemöbler.
Jenny är en serie innehållandes klassiska fåtöljer och sittdynor i olika färger för dig att välja mellan. De ställbara fåtöljerna går att kombinera med andra utebord som Comfort Garden erbjuder i sitt breda sortiment. Smycka uteplatsen med stilrena möbler och bygg en ombonade oas i grönskan.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 1754024 |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Svart |
| Höjd | 5 cm |
| Längd | 47 cm |
| Material | Polyester/Skum |
| Serie | Emmie |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 47 cm |


