Sittdyna Comfort Garden Till Positionsstol, Grön Sittdyna till Utemöbler
Rek. pris 499 kr
249 kr

Till Positionsstol, Grön Sittdyna till Utemöbler
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Dyna från Comfort Garden som passar till positionsstolar.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 2197693 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grön |
| Material | Polyester/Skum |
| Typ | Sittdyna |
| Avtagbar Klädsel | Nej |
| Höjd | 5 cm |
| Längd | 116 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Bredd | 46 cm |



