Sittdyna Fritab Axel Utomhus
Rek. pris 320 kr
fr.250 kr
Se priset!
Välj variant

Axel Utomhus
250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
En dyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 46x46 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 46x46 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Tjocklek sittdyna | 11 cm |
| Längd | 46 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Axel |
| Produkttyp | Ryggdyna |
| Bredd | 46 cm |
| Färg | Beige, Grå, Ljusgrå, Taupe |

