Sittdyna Fritab Borneo Canyon Utomhus
fr.329 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Borneo Canyon Utomhus
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sittdyna Borneo Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Borneo Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Eva RVerifierad köpare
för 2 år sedanNöjd med produkten
Ann YVerifierad köpare
för 2 år sedanFin i färgen.
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Färg | Antracitgrå, Beige, Blå, Bordeaux, Granit, Offwhite, Svart, Taupe, Titangrå |
| Djup | 500 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 500 mm |
| Mått | 50x50 cm |
