Sittdyna Fritab Canyon UtomhusBlå
355 kr
276 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Blå

Canyon Utomhus
Blå
276 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sittdyna Canyon från Fritab. Dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Canyon från Fritab. Dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 45x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 45x42 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Anders WVerifierad köpare
för 2 år sedanFina i färg och form
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 776,75 |
| Färg | Blå |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Djup | 420 mm |
| Mått | 45x42 cm |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7331889776759 |
