Sittdyna Fritab Kålle Utomhus
fr.289 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Kålle Utomhus
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
En sittdyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 50-55x50-55 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 50-55x50-55 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Tjocklek sittdyna | 11 cm |
| Längd | 55 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Kålle |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 55 cm |
| Färg | Beige, Taupe |

