Sittdyna Fritab Ken Utomhus
fr.979 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Ken Utomhus
979 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sittdyna Ken från Fritab är en dyna med avtagbar klädsel och fylld med fibersvept hel polyeter för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Ken från Fritab är en dyna med avtagbar klädsel och fylld med fibersvept hel polyeter för mjuk komfort.
Information
Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Recensioner
Rikard MVerifierad köpare
för 1 år sedanEn perfekt ersättningsdyna till min Brafab loungegrupp När orginaldynorna gjort sitt
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Djup | 750 mm |
| Avtagbar Klädsel | Ja |
| Material | Akryl |
| Serie | Royal |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 750 mm |
| Certifiering | Oeko-Tex-certifierad standard 100 |
| Mått | 75x75 cm |
| Färg | Brun, Grå, Ljusgrå |
