Sittdyna Fritab Krabi Canyon UtomhusBlå
400 kr
349 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Blå

Krabi Canyon Utomhus
Blå
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sittdyna Krabi Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Krabi Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 46x49 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 46x49 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Gudrun SVerifierad köpare
för 2 år sedanDen är snygg och välsydd men kunde varit lite tjockare dyna. Tjockisar sitter igenom :)
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 785,95 |
| Färg | Blå |
| Djup | 490 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 460 mm |
| Mått | 46x49 cm |
| EAN-nr | 7331889785959 |
