Sittdyna Fritab Lågvik Flock UtomhusBeige
Rek. pris 700 kr
635 kr
559 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Material:
Akryl
Färg:
Beige

Lågvik Flock Utomhus
Beige
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sittdyna Lågvik från Fritab. Dyna med flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort. Standard är Fritabs största och bredaste sortiment av dynor. Det finns både tunna och kraftiga dynor med olika fyllningar, utsida av bomull eller Dralon. Här bör du hitta den dynan du söker.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Lågvik från Fritab. Dyna med flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort. Standard är Fritabs största och bredaste sortiment av dynor. Det finns både tunna och kraftiga dynor med olika fyllningar, utsida av bomull eller Dralon. Här bör du hitta den dynan du söker.
Specifikationer
- Fyllning: Riven/skuren polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 56x58x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Riven/skuren polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 56x58x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Cecilia VVerifierad köpare
för 2 år sedanMjuk och skön! Tjocka. Färgen överensstämmer med bild.
Yvonne AVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefina dynor med kraftigt tyg. Färgen var Simon bilden. Snabb och smidig leverans!
Asta BVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg dyna till bra pris
Ann JVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefina dynor som helt motsvarade bild.
Ingrid FVerifierad köpare
för 3 år sedanMycket bra produkt helt enligt förväntning. Bra och tydlig beskrivning av produkten. Mycket nöjd med leveransen.
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 102,42 |
| Färg | Beige |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Flock |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 560 mm |
| Mått | 58x56 cm |
| EAN-nr | 7331889102428 |
