Sittdyna Fritab Oscar Utomhus
fr.378 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Oscar Utomhus
378 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
En sittdyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeterYttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textilTvättråd: MöbeltvättMått: 55x62 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Tjocklek sittdyna | 13 cm |
| Längd | 65 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Oscar |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 58 cm |
| Färg | Beige, Grå, Ljusgrå, Taupe |

