Sittdyna Fritab Palma UtomhusBeige
Rek. pris 250 kr
182 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Beige

Palma Utomhus
Beige
182 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
Dyna med fibervadd svept runt polyeterkärnan för mjuk komfort, 8 cm tjock
Material: Fyllning: Hel Polyeterkärna svept med fibervadd
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 43x43 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 43x43 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 3851,402 |
| Färg | Beige |
| Tjocklek sittdyna | 8 cm |
| Längd | 43 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Palma |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 43 cm |
| EAN-nr | 7331889900420 |

