Sittdyna Fritab Robin Royal
Rek. pris 930 kr
fr.739 kr
Välj variant

Robin Royal
739 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sittdyna Robin från Fritab. Dyna i vattenavvisande tyg. Passar till ryggdyna IB. Dyna med fibersvept hel polyeter. 12 cm tjock
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Robin från Fritab. Dyna i vattenavvisande tyg. Passar till ryggdyna IB. Dyna med fibersvept hel polyeter. 12 cm tjock
Specifikationer
- Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Mått: 60x60 cm
- Tjocklek: 12 cm
- Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Mått: 60x60 cm
- Tjocklek: 12 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Material | Akryl |
| Serie | Royal |
| Produkttyp | Ryggdyna |
| Höjd | 600 mm |
| Mått | 60x60 cm |
| Vattenavvisande | Ja |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Cement, Skiffer |
