Sittdyna Fritab Robin Royal
Rek. pris 1 140 kr
849 kr
793 krSänkt pris!

Robin Royal
793 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Robin sittdyna water repellent i strukturdralon med innehåll i fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Boxsydd, 12cm tjock
Flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort
Varumärke
FritabBeskrivning
Robin sittdyna water repellent i strukturdralon med innehåll i fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Boxsydd, 12cm tjock
Flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort
Specifikationer
- Material: Fyllning: Riven/skuren Polyeter
- Yttertyg: 86% Polypropylen/14% polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 60x60 cm
- Material: Fyllning: Riven/skuren Polyeter
- Yttertyg: 86% Polypropylen/14% polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 60x60 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | RobinWR,662 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 600 mm |
| Material | 86%-polypropylen, 14%-polyester |
| Serie | Robin |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 600 mm |
| Mått | 60x60 cm |
| EAN-nr | 7331889632604 |


