Sittdyna Fritab Royal UtomhusKolgrå
Rek. pris 275 kr
219 kr
171 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Kolgrå

Royal Utomhus
Kolgrå
171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Royal från Fritab. Svept med fibervadd runt polyeterkärna för extra mjuk komfort.
Specifikationer
- Fyllning: Polyeter svept med fiber
- Yttertyg: Dralon/Polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 41x41 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Polyeter svept med fiber
- Yttertyg: Dralon/Polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 41x41 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 779,56 |
| Färg | Kolgrå |
| Djup | 410 mm |
| Mått | 41x41 cm |
| Bredd | 410 mm |
| Material | Polyester/Akryl |
| Serie | Royal |
| Typ | Sittdyna |
| EAN-nr | 7331889763606 |


