Sittdyna Fritab Tarzan Utomhus
fr.452 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Tarzan Utomhus
452 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
En sittdyna med riven stoppning som gör att dynan kan både krympa och expandera.
Material: Fyllning: Riven/skuren polyeter
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 68-73x68-73 cm
Yttertyg: 50% Bomull, 45% Polyester och 5% återvunnen textil
Tvättråd: Möbeltvätt
Mått: 68-73x68-73 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Tjocklek sittdyna | 13 cm |
| Längd | 73 cm |
| Material | Polyester/Bomull/Återvunnen textil |
| Serie | Tarzan |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Bredd | 73 cm |
| Färg | Beige, Grå, Ljusgrå, Taupe |

