Sittdyna Fritab Tristan Royal UtomhusBeige
Rek. pris 1 600 kr
1 199 kr
1 026 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige

Tristan Royal Utomhus
Beige
1 026 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Royal ECO från Fritab. Dyna med fibersvept hel polyeter. Passar till ryggdyna Isolde.
Specifikationer
- Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Mått: 65x65 cm
- Tjocklek: 12 cm
- Avtagbar klädsel
- Fyllning: Fibersvept polyeterplatta
- Yttertyg: Spinnfärgad Dralon
- Nät på baksidan
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Mått: 65x65 cm
- Tjocklek: 12 cm
- Avtagbar klädsel
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | TristanWR,662 |
| Färg | Beige |
| Material | 86%-polypropylen, 14%-polyester |
| Djup | 650 mm |
| Serie | Tristan |
| Typ | Sittdyna |
| Mått | 65x65 cm |
| Bredd | 650 mm |
| EAN-nr | 7331889632611 |





