Sittdyna Venture Home Lina UtomhusVit
183 kr
144 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Lina Utomhus
Vit
144 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sittdyna till matstol Lina från Venture Home. Mjuk, stilren och funktionell sittdyna.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2125-329 |
| Färg | Vit |
| Material | Polyester |
| Höjd | 3 cm |
| Längd | 43 cm |
| Bredd | 43 cm |
| Serie | Lina |
| Typ | Sittdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350133233503 |



