Sittdyna Venture Home Malin Utomhus
Pris/frp 894:-
fr.149 kr/stVälj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 485 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Malin |
| Produkttyp | Dyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 430 mm |
| Färg | Grå, Svart |

