Sittdyna Venture Home Nairobi till Bänk Utomhus, Beige, 6-pack
Rek. pris 425 kr/st
Pris/frp 2 370:-
395 kr/stSe priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dyna i beige anpassad till bänk från Venture Home. Slipp kompromissa mellan stil och komfort - en sittdyna till din bänk från serien Nairobi erbjuder dig ett inbjudande blickfång och extra komfort. Den här modellen har snören på sidan som hjälper till att hålla den på plats. Här sitter du garanterat kvar länge och njuter av utelivet! Denna artikel säljs i 6-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dyna i beige anpassad till bänk från Venture Home. Slipp kompromissa mellan stil och komfort - en sittdyna till din bänk från serien Nairobi erbjuder dig ett inbjudande blickfång och extra komfort. Den här modellen har snören på sidan som hjälper till att hålla den på plats. Här sitter du garanterat kvar länge och njuter av utelivet! Denna artikel säljs i 6-pack.
Fördelar: Sittdyna Venture Home Nairobi till Bänk Utomhus, Beige, 6-pack
- Extra komfort för utelivet
- Lätt att hålla på plats med snören
- Stilfull design i beige
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 3442-329 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 5,5 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | Bomullsfiber/Skum/Polyester |
| Serie | Nairobi |
| Produkttyp | Sittdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 40,5 cm |
| EAN-nr | 7350133232469 |


