Solsängsdyna Venture Home CushionMörkgrå
1 105 kr
924 krSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mörkgrå

Cushion
Mörkgrå
924 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solsängsdyna från Venture Home. Gör din solsäng extra bekväm med en snygg dyna. Här kommer du garanterat vilja spendera många soliga dagar framöver.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solsängsdyna från Venture Home. Gör din solsäng extra bekväm med en snygg dyna. Här kommer du garanterat vilja spendera många soliga dagar framöver.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 3301-305 |
| Färg | Mörkgrå |
| Typ | Kuddar |
| Höjd | 55 mm |
| Längd | 1930 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Material | Polyester/Polyeter |
| Serie | Cushion |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107083714 |





