Solvagnsdyna Fritab Canyon Tunn UtomhusGrön
Rek. pris 1 275 kr
1 019 kr
910 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grön

Canyon Tunn Utomhus
Grön
910 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solvagnsdyna Canyon från Fritab. En tunn dyna tillverkad i Dralon med nackkudde. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Solvagnsdyna Canyon från Fritab. En tunn dyna tillverkad i Dralon med nackkudde. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 53x75x124 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 53x75x124 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 727N,79 |
| Färg | Grön |
| Höjd | 750 mm |
| Mått | 75x53 cm |
| Bredd | 530 mm |
| Djup | 1240 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Produkttyp | Solvagnsdyna |
| EAN-nr | 7331889727799 |
