Solvagnsdyna Fritab Royal UtomhusKolgrå
1 345 kr
1 075 krSpara 20 %Kampanj

Royal Utomhus
Kolgrå
1 075 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solvagnsdyna Royal från Fritab. En boxsydd dyna som är svept med fibervadd runt polyeterkärna för extra mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Solvagnsdyna Royal från Fritab. En boxsydd dyna som är svept med fibervadd runt polyeterkärna för extra mjuk komfort.
Specifikationer
- Fyllning: Polyeter svept med fiber
- Yttertyg: Dralon/Polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 60x77x125 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Polyeter svept med fiber
- Yttertyg: Dralon/Polyester
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 60x77x125 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 429,560 |
| Färg | Kolgrå |
| Höjd | 770 mm |
| Material | Polyester/Akryl |
| Serie | Royal |
| Produkttyp | Solvagnsdyna |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 1250 mm |
| Mått | 77x60 cm |
| EAN-nr | 7331889429600 |
