Stolsdyna Venture Home Cushion 5 Position Utomhus
fr.275 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolsdyna från Venture Home. En stilren och heltäckande stolsdyna till din 5-positionsstol. Tillverkad i bomullsfiber och polyester. Säljs i 6-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Stolsdyna från Venture Home. En stilren och heltäckande stolsdyna till din 5-positionsstol. Tillverkad i bomullsfiber och polyester. Säljs i 6-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Längd | 116 cm |
| Material | Bomullsfiber/Skum/Polyester |
| Produkttyp | Positionsdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 46 cm |
| Färg | Grå, Svart |
| Höjd | 5, 5,5 cm |
| Utförande | Med huvudkudde, Utan huvudkudde |
