Trädgårdsdyna Fritab Lågvik Woodline Utomhus
fr.671 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Lågvik Woodline Utomhus
671 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtöljdyna Lågvik Woodline från Fritab. En låg boxsydd dyna tillverkad i bomull. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Fåtöljdyna Lågvik Woodline från Fritab. En låg boxsydd dyna tillverkad i bomull. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 56x60x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 56x60x50 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Stefan WVerifierad köpare
för 2 år sedanMåtten som anges på dynan stämmer inte utan den är flera CM smalare
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Serie | Standard |
| Produkttyp | Fåtöljdyna |
| Färg | Askgrå, Marin, Nadira Blå, Nadira Svart |
| Höjd | 530, 600 mm |
| Material | Akryl, Bomull/Polyester |
| Bredd | 500, 560 mm |
| Djup | 470, 500 mm |
| Mått | 53x50, 60x56 cm |
