Trädgårdsdyna Fritab Minivik Flock Askgrå Utomhus
Rek. pris 515 kr
404 kr
Se priset!

Minivik Flock Askgrå Utomhus
404 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtöljdyna Minivik från Fritab. Flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort. Denna dyna passar bra när man är ute efter en tjockare dyna.
Varumärke
FritabBeskrivning
Fåtöljdyna Minivik från Fritab. Flockstoppad fyllning för bästa passform och komfort. Denna dyna passar bra när man är ute efter en tjockare dyna.
Specifikationer
- Fyllning: Riven/skuren polyester
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Mått
- Bredd: 50 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 55 cm
- Tjocklek: 12 cm
- Fyllning: Riven/skuren polyester
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Mått
- Bredd: 50 cm
- Djup: 48 cm
- Höjd: 55 cm
- Tjocklek: 12 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 101,34 |
| Färg | Askgrå |
| Djup | 480 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Standard |
| Produkttyp | Fåtöljdyna |
| Bredd | 500 mm |
| Mått | 55x50 cm |
| EAN-nr | 7331889101346 |
