Universaldyna Fritab Woodline Utomhus
fr.395 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Woodline Utomhus
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Universaldyna Woodline från Fritab. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Boxsydd
Varumärke
FritabBeskrivning
Universaldyna Woodline från Fritab. Dyna med fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort. Boxsydd
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 46x50x43 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 46x50x43 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Färg | Bordeaux, Grön |
| Höjd | 500 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Standard |
| Produkttyp | Universaldyna |
| Bredd | 460 mm |
| Djup | 430 mm |
| Mått | 50x46 cm |
