Gaffel Kobe Premium BBQ
249 kr
149 krSpara 40 %Kampanj

Premium BBQ
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
KobeBeskrivning
Slitstark och snygg Premium BBQ-gaffel.
Produktspecifikationer
- Mått 45,5 x 3,7 x 4,3 cm
- Vikt 207 g
- Tjocklek 1,5 mm.
Tillverkad av 430 rostfritt stål (430 S/S), polypropen (PP) och termoplastiskt gummi (TPR).
Om Kobe
Kobe erbjuder ett passande alternativ för varje grillare, oavsett om du vill ha snabb matlagning för vardagen, oförglömliga upplevelser för en fest eller långa och noggrant tillagade läckra måltider året runt! Grillarna är utrustade med toppegenskaper och stilren design. Tack vare det goda pris-kvalitetsförhållandet kan varje grillare hitta ett högkvalitativt alternativ till ett rimligt pris. I utbudet, tillsammans med Dose, ingår gasolgrillar, Kamados, kolgrill, elrökare och grilltillbehör. Kolla in det mångsidiga utbudet och ta ett steg mot en bättre grillupplevelse!
- Mått 45,5 x 3,7 x 4,3 cm
- Vikt 207 g
- Tjocklek 1,5 mm.
Tillverkad av 430 rostfritt stål (430 S/S), polypropen (PP) och termoplastiskt gummi (TPR).
Om Kobe
Kobe erbjuder ett passande alternativ för varje grillare, oavsett om du vill ha snabb matlagning för vardagen, oförglömliga upplevelser för en fest eller långa och noggrant tillagade läckra måltider året runt! Grillarna är utrustade med toppegenskaper och stilren design. Tack vare det goda pris-kvalitetsförhållandet kan varje grillare hitta ett högkvalitativt alternativ till ett rimligt pris. I utbudet, tillsammans med Dose, ingår gasolgrillar, Kamados, kolgrill, elrökare och grilltillbehör. Kolla in det mångsidiga utbudet och ta ett steg mot en bättre grillupplevelse!
Egenskaper
| Varumärke | Kobe |
| Art.Nr. | 9736 |
| Färg | Grå |
| Djup | 3,7 cm |
| Höjd | 4,3 cm |
| Material | rostfritt stål, polypropen, termoplastiskt gummi |
| Serie | Premium |
| Produkttyp | Grillgaffel |
| Vikt | 0,207 kg |
| Bredd | 45 cm |
| EAN-nr | 6418536027486 |


