Gasolgrill Sunwind Smart Memphis 3000
3 129 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smart Memphis 3000 Silver, med sin stilrena och eleganta design i borstat stål passar de som vill ha en mindre grill, men fortfarande vill ha en grill med hög effekt. De tre brännarna tänder man lätt med piezotändning i varje vred och undertill sitter dörrar i stativet. Rostfria brännare och emaljerade grillgaller.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Smart Memphis 3000 Silver, med sin stilrena och eleganta design i borstat stål passar de som vill ha en mindre grill, men fortfarande vill ha en grill med hög effekt. De tre brännarna tänder man lätt med piezotändning i varje vred och undertill sitter dörrar i stativet. Rostfria brännare och emaljerade grillgaller.
Information
- Fettuppsamlare
- Termometer
- Isolerat lock
- Värmehylla
- Fettuppsamlare
- Termometer
- Isolerat lock
- Värmehylla
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 440690 |
| Effekt/prestanda | 9 kW |
| Grillyta | 56x41 cm |
| Djup | 59 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Bredd | 122 cm |
| Vikt | 30 kg |
| Färg | Sølv |
| Serie | Smart |
| Produkttyp | Gassgrill |
| Material | Børstet stål |
| Sidobrännare | Nej |
| Antal Brännare | 3 |
| EAN-nr | 7028640045932 |


