Gasolgrill Sunwind Trend Melbourne 3001
3 795 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Melbourne 3001 är en elegant gasolgrillar med 3 brännare, den är trendigt lackad och emaljerad i vitt. Den har praktiska förvaringsskåp i vagnen och en sidobrännare. Brännarna är lätta att tända med piezotändning i varje vred. Grillgallret är i gjutjärn och brännarna är rostfria. Melbourne är en grill som passar den moderna familjen.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Melbourne 3001 är en elegant gasolgrillar med 3 brännare, den är trendigt lackad och emaljerad i vitt. Den har praktiska förvaringsskåp i vagnen och en sidobrännare. Brännarna är lätta att tända med piezotändning i varje vred. Grillgallret är i gjutjärn och brännarna är rostfria. Melbourne är en grill som passar den moderna familjen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 440672 |
| Effekt/prestanda | 11,5 kW |
| Grillyta | 57 x 41 cm |
| Djup | 59 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Bredd | 122 cm |
| Vikt | 33 kg |
| Färg | Hvit |
| Serie | Trend |
| Montering | Ja |
| Produkttyp | Gassgrill |
| Material | Lakkert stål |
| Sidobrännare | Ja |
| Antal Brännare | 3 |
| EAN-nr | 7028640058901 |


