Grillbord PLUS Tryckimpregnerat Trä
3 612 kr
Se priset!

Tryckimpregnerat Trä
3 612 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Grillbord Urban Picnic, tillverkat i tryckimpregnerat virke med galvaniserade ben.
Levereras omonterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 179541-1 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 900 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Urban Picnic |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 5703393723543 |

