Grillform Fornetto Rostfri Large Med Skärbräda i Bambu
499 kr

Rostfri Large Med Skärbräda i Bambu
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En ugnsform i rostfritt stål med en skärbräda i bambu, som utgör grunden för det unika och utbytbara Fervor-systemet för stekning och grillning, lämplig för både inomhus- och utomhusbruk.
Varumärke
FornettoBeskrivning
En ugnsform i rostfritt stål med en skärbräda i bambu, som utgör grunden för det unika och utbytbara Fervor-systemet för stekning och grillning, lämplig för både inomhus- och utomhusbruk.
Med en rymlig kapacitet på 4 liter är den idealisk för att marinera, förvara och skydda dina ingredienser. Förpackningen innehåller ugnsform och skärbräda. Andra tillbehör säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Fornetto |
| Art.Nr. | E03 |
| Färg | Silver |
| Djup | 24 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Produkttyp | Grillform |
| Bredd | 8 cm |
| EAN-nr | 9333417013709 |





