Grillöverdrag Sunwind Fryd
595 kr
564 krSänkt pris!

Fryd
564 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Formsytt grillöverdrag för att passa din grill perfekt. Kan även användas på andra 6-brännars grillar.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Formsytt grillöverdrag för att passa din grill perfekt. Kan även användas på andra 6-brännars grillar.
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 441209 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1780 mm |
| Längd | 1130 mm |
| Serie | Fryd |
| Produkttyp | Överdrag |
| Bredd | 580 mm |
| EAN-nr | 7028640073317 |
