Grillöverdrag Sunwind Till Firenze TB4
495 kr

Till Firenze TB4
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SunwindBeskrivning
Överdrag som skyddar din Gasolbrasa Firenze TB-4.
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 420221 |
| Färg | Svart |
| Djup | 53 cm |
| Höjd | 130 cm |
| Produkttyp | Gasolspis |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 57 cm |
| EAN-nr | 7028640042399 |

