Hörnmodul Myoutdoorkitchen Inox Range 90°
5 995 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fristående hörnmodul från Myoutdoorkitchen i 90 grader med en stilren och enkel design i rostfritt stål. Placera ditt trädgårdskök i en härligt vinklad form, med rymlig och öppen yta som ger dig och dina gäster gott om arbetsutrymme för att laga härliga grillrätter tillsammans. Hörnmodulen kombineras tillsammans med andra Inox Range- moduler och ger dig friheten att skapa ett utekök efter dina drömmar.
Varumärke
MyoutdoorkitchenBeskrivning
Fristående hörnmodul från Myoutdoorkitchen i 90 grader med en stilren och enkel design i rostfritt stål. Placera ditt trädgårdskök i en härligt vinklad form, med rymlig och öppen yta som ger dig och dina gäster gott om arbetsutrymme för att laga härliga grillrätter tillsammans. Hörnmodulen kombineras tillsammans med andra Inox Range- moduler och ger dig friheten att skapa ett utekök efter dina drömmar.
Med en hörnmodul kan du enkelt anpassa köket efter storleken på din uteplats eller trädgård. På hörnmodulens baksida finns två öppningsbara skåpdörrar som erbjuder möjlighet till förvaring - perfekt om du tänker placera ditt utekök i öppen miljö. Alla Moduler i Inox Range kan kombineras fritt med varandra.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Myoutdoorkitchen |
| Art.Nr. | 10314 |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Inox Range |
| Färg | Rostfri |
| Bredd | 1061 mm |
| Höjd | 887 mm |
| Djup | 584 mm |
| Vikt | 25,5 kg |
| EAN-nr | 7330066103142 |


