Pizzaskärare Dorre Pino
Rek. pris 119 kr
118 kr
Se priset!

Pino
118 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pizzaskärare Dorre Pino är ett praktiskt pizzaset med kniv och skärare. De är tillverkade av rostfritt stål med ett handtag i Akacia. Endast handdisk.
Varumärke
DorreBeskrivning
Pizzaskärare Dorre Pino är ett praktiskt pizzaset med kniv och skärare. De är tillverkade av rostfritt stål med ett handtag i Akacia. Endast handdisk.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 505989-01 |
| Produkttyp | Pizzaskärare |
| Material | Rostfritt Stål/Akacia |
| Bredd | 60 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8534 |
| Längd | 10 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Färg | Silver/Beige |
| EAN-nr | 7392753585341 |


