Pizzaskärare Dorre Sade Ø32 cm med Bricka
Rek. pris 339 kr
235 kr
Se priset!

Sade Ø32 cm med Bricka
235 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-11
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pizzaskärare Dorre Sade Ø32 cm med Bricka är ett set med en praktisk bricka i FSC-certifierat trä och en pizzaskärare. Med detta set serverar du din hemgjorda pizza med stil. Endast handdisk.
Varumärke
DorreBeskrivning
Pizzaskärare Dorre Sade Ø32 cm med Bricka är ett set med en praktisk bricka i FSC-certifierat trä och en pizzaskärare. Med detta set serverar du din hemgjorda pizza med stil. Endast handdisk.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 505953-01 |
| Produkttyp | Pizzaskärare |
| Material | Akacia |
| Bredd | 320 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8555 |
| Längd | 420 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Färg | Beige/Brun |
| EAN-nr | 7392753585556 |




